Firma Profili

Home » Firma Profili

Hakkımızda.

ARGENIT gelişmiş biyomedikal görüntüleme sistemleri ile hekimlerin en iyi tanıyı en hızlı koymasına yardımcı olmayı hedefler. Klinik ve araştırma toplulukları için yüksek kalitede klinik değer ve kullanıcı deneyimi sağlayan, laboratuvar ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, yeni tanı çözümleri geliştirir. ARGENIT’in ürettiği dijital sistemler, günümüzde laboratuvarların katlanarak artan sayıda teşhislerini ve taleplerini ölçeklendirmek ve kolaylaştırmak için ihtiyaç duyduğu gerekli araçları sağlar.

ARGENİT, Sitogenetik alanında Kromozom Analiz Sistemleri, FISH Analiz Sistemleri ve FISH prob çözümleri ile, Dijital Patoloji için HE, IHC ve FISH Analizi için kapsamlı çözümler sunan biyomedikal görüntülemede tek ulusal üretici olmanın ve dünya lideri olma yolunda ilerleyen bir ArGe yatırım markasıdır. ARGENIT’in sunduğu yüksek teknoloji Patoloji, Sitogenetik ve Araştırma laboratuvarların metafaz taramadan, yüksek çözünürlüklü Tam Slayt Görüntülemeye (WSI), nicel analiz sistemlerinden, raporlama ve LIS bağlantısına kadar uçtan uca çözümler sunar.

1999’dan beri ARGENIT, bilgisayarlı otomatik mikroskop görüntüleme için sistemler tasarlamakta ve üretmektedir. En başından beri, son kullanıcıyla olan yakın iletişim ARGENİT felsefesinin önemli bir parçası olmuştur. Takip eden yirmi yılı aşkın süre içerisindeki başarı hikayeleri, bu altyapı üzerine kurulan doğru stratejiler ile sektöründeki en yüksek kullanıcı memnuniyetini sağladı. Mütevazı başlangıçlara sahip ARGENİT, güçlü köklerine bağlı kalmaya devam ederek, sitogenetik ve dijital patolojide lider ve en çok tercih edilen yüksek teknoloji çözüm sağlayıcısı haline gelmiştir.

Üye Olduğumuz Kuruluşlar.